Старостинські округи

 

Baryshivka

Селищний голова Вареніченко Олександр Павлович

Баришівська селищна рада

baryshivka-rada@baryshivska-gromada.gov.ua

5-21-33,

5-23-47

5-24-01

5-45-41

ф. 5-14-91

Bziv

В.о. старости Казімірова Людмила Іллівна

Бзівський старостинський округ

bziv@baryshivska-gromada.gov.ua

ф. 3-03-40

3-02-66

Veselynivka

В.о. старости Павлуш Юрій Петрович

Веселинівський старостинський округ

veselynivka@baryshivska-gromada.gov.ua

3-73-31

3-73-32

Voloshynivka

В.о. старости Макаренко
Лариса Вікторівна

Волошинівський старостинський округ

voloshynivka@baryshivska-gromada.gov.ua

3-63-44

Gostrolucche

В.о. старости Галушко
Василь Андрійович

Гостролуцький старостинський округ

gostrolucche@baryshivska-gromada.gov.ua

2-45-10

ф. 2-44-84

Dernivka

В.о. старости Ромас Віталій Миколайович

Дернівський старостинський округ

dernivka@baryshivska-gromada.gov.ua

ф. 5-13-28

 

Korzhi

В.о. старости Науменко
Віктор Іванович

Коржівський старостинський округ

04527448@mail.gov.ua

2-24-80,

2-26-01

Korniivka

В.о. старости Семененко
Андрій Вікторович

Корніївський старостинський округ

korniivka@baryshivska-gromada.gov.ua

ф. 3-22-99

Lechnivka

В.о. старости Христофорова
Галина Миколаївна

Лехнівський старостинський округ

Лехнівка

ф. 3-53-93

3-53-93

Lukashi

В.о. старости Рошко Василь Михайлович

Лукашівський старостинський округ

lukashi@baryshivska-gromada.gov.ua

3-82-74

Lukjanivka

В.о. старости Бондар
Володимир Іванович

Лук’янівський старостинський округ

lukjanivka@baryshivska-gromada.gov.ua

3-92-69

Maskivci

В.о. старости Шостак
Василь Михайлович

Масківецький старостинський округ

maskivci@baryshivska-gromada.gov.ua

ф.2-33-95

 Morozivka
В.о. старости Секретар і виконуюча обовязки голови Сташук Наталія Іванівна

Морозівський старостинський округ

morozivka@baryshivska-gromada.gov.ua

ф. 2-53-18

Nedra

В.о. старости Деркач
Михайло Васильович

Недрянський старостинський округ

Недра

3-53-94

 Paryshkiv

В.о. старости Щербина Олена Федорівна

Паришківський старостинський округ

paryshkiv@baryshivska-gromada.gov.ua

3-23-36

Pylypche

В.о. старости Мірошниченко Анатолій Васильович

Пилипчанський старостинський округ

Пилипче

3-11-85

Peremoga

В.о. старости Рихлик Тетяна Миколаївна

Перемозький старостинський округ

peremoga@baryshivska-gromada.gov.ua

3-43-42

ф.3-43-41

Podillja

В.о. старости Бойко
Павло Михайлович

Подільський старостинський округ

podillja@baryshivska-gromada.gov.ua

2-33-80

Rudnycke

В.о. старости Чорна
Марія Іванівна

Рудницький старостинський округ

rudnycke@baryshivska-gromada.gov.ua

3-92-67

  В.о. старости

 Семененко Анатолій Михайлович

Садівський старостинський округ

Садове

2-02-95

Sezenkiv

В.о. старости Бойчук
Валентина Петрівна

Сезенківський старостинський округ

sezenkiv@baryshivska-gromada.gov.ua

2-74-00

Selychivka

В.о. старости Кубрак Неоніла Петрівна

Селичівський старостинський округ

selychivka@baryshivska-gromada.gov.ua

2-16-95

 Selysche

В.о. старости Прядко Ольга Миколаївна 

Селищанський старостинський округ

selysche@baryshivska-gromada.gov.ua

2-82-88

Semenivka

В.о. старости Кочерга
Микола Миколайович

Семенівський старостинський округ

valentzh@ukr.net, semenivkabarrada@ukr.net

2-92-87

Jabluneve

В.о. старости Холявко Микола Петрович

Яблунівський старостинський округ

Yabluneve.silskarada@ukr.net

2-62-44

Jareshky

В.о. старости Дика
Тетяна Григорівна

Ярешківський старостинський округ

Ярешки

3-33-01