У відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послу), що в с. Перемога наразі проживають 48 осіб (з них близько 20 лежачих), які перебувають на повному державному утриманні, одержують необхідні їм соціальні послуги та відповідно до встановлених норм забезпечені житлом, постільною білизною, м`яким і твердим інвентарем, раціональним чотирьох разовим харчуванням та цілодобовим медичним обслуговуванням. Тут знайшли прихисток інваліди, одинокі непрацездатні громадяни, для яких обслуговуючий персонал робить все можливе для створення гідних людини умов проживання.

Згідно плану роботи Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) на 2017 рік, з нагоди відзначення Міжнародного дня людей похилого віку та Дня ветерана у відділенні стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання відбулися святкові заходи для підопічних.

28 вересня 2017 року учасники художньої самодіяльності с. Перемога – жіночий фольклорний ансамбль «Ядлівчанка» відвідали підопічних із святковою концертною програмою та пригостили власноруч спеченими смаколиками. Вітальні слова, побажання здоров`я, миру, душевного тепла присутнім висловили Перемозький сільський голова Рихлик Т.М. та директор територіального центру Кутовий І.І.

29 вересня 2017 року гостями підопічних відділення стаціонарного догляду із святковою концертною програмою «Подаруй тепло душі своєї ближньому…» були наші соціальні партнери – учні та вчителі Перемозького навчально – виховного комплексу «Перемозький ЗНЗ I-III ступенів – ДНЗ». Вшановували літніх людей і ветеранів, за чиїми плечима – життєвий досвід та нажита мудрість, що є своєрідним місточком, здатним з’єднати покоління. Спілкування пройшло в атмосфері світла і доброти та завершилось взаємними побажаннями здоров`я, миру, тепла, наступної швидкої зустрічі.

01 жовтня 2017 року члени волонтерської спільноти добрих справ «Я допомагаю!» м. Ірпінь на чолі з представником Яною Володимирівною Редько відвідали відділення стаціонарного догляду для постійного або тимчасового проживання територіального центру з метою підтримання в дружніх зв’язків між підопічними і волонтерами та привітання людей похилого віку з Міжнародним днем людей похилого віку та Днем ветерана. Молоді люди пригостили мешканців ласощами (цукерки, печиво, яблука), передали засоби особистої гігієни, електричні ліхтарики, підгузки для лежачих.

Цього ж дня проведено святковий обід для підопічних відділення стаціонарного догляду з нагоди свята.

І.І. Кутовий, директор Баришівського районного територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг)