Постійні комісії

Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних ресурсів та відносин, охорони довкілля та благоустрою населених пунктів

Ільченко Олександр Іванович. – голова комісії

Гаврись Валентина Борисівна – заступник голови комісії

Бородавка Костянтин Миколайович

Лайтар Едуард Григорович

Волинська Людмила Андріївна

Мозоленко Андрій Захарович

Морозов Володимир Юрійович

 

Постійна комісія Баришівської районної ради з питань соціально-економічного, інвестиційного, культурного розвитку, бюджету, фінансів та цін

Шевчук Анна Олександрівна – голова комісії

Беззуба Алла Олександрівназаступник голови комісії

Гаєнко Тетяна Вікторівна – секретар комісії

Бородавка Олена Михайлівна

Батенко Микола Володимирович

Калішук Сергій Анатолійович

Шинкарук Сергій Миколайович

 

Постійна комісія з питань законності і правопорядку, комунальної власності, транспорту та зв’язку

 Лук’яненко Максим Олександрович – голова комісії

Деркач Анна Василівна – заступник голови комісії

Кучміч Любов Єгорівна – секретар комісії

Дудка Сергій Семенович

Кузьменко Юрій Васильович

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

Зозуля Валентина Олександрівна – голова комісії

Скорик Борис Миронович заступник голови комісії

Кучерина Олександр Миколайович – секретар комісії

Чугай Федір Григорович

Гудим Дмитро Кирилович

Вілянський Петро Павлович

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення

Буняк Галину Миколаївну – голова комісії

Самаєва Руслана Павлівна – заступник голови комісії

Кутовий Іван Іванович – секретар комісії

Лужевський Олег Михайлович

Прядка Євгеній Миколайович

Омельченко Василь Миколайович

 

Лічильна комісія

Гаврись Валентина Борисівна

Волинська Людмила Андріївна

Кузьмеко Юрій Васильович

Кучерина Олександр Миколайович

Лайтар Едуард Григорович

 

Секретаріат

1.Самаєва Руслана Павлівна – голова комісії

2.Гаєнко Тетяна Вікторівна – заступник голови комісії

3.Зозуля Валентина Олександрівна