Постійні комісії

Постійна комісія з питань агропромислового розвитку, регулювання земельних ресурсів та відносин, охорони довкілля та благоустрою населених пунктів

Ільченко Олександр Іванович. – голова комісії

Лук’яненко Сергій Олександрович – заступник голови комісії

Гаврись Валентина Борисівна – секретар комісії

Лайтар Едуард Григорович

Волинська Людмила Андріївна

Мозоленко Андрій Захарович

Мойсієнко Микола Іванович

 

Постійна комісія Баришівської районної ради з питань соціально-економічного, інвестиційного, культурного розвитку, бюджету, фінансів та цін

Шевчук Анна Олександрівна – голова комісії

Беззуба Алла Олександрівназаступник голови комісії

Гаєнко Тетяна Вікторівна – секретар комісії

Бородавка Олена Михайлівна

Горєв Сергій Станіславович

Калішук Сергій Анатолійович

 

Постійна комісія з питань законності і правопорядку, комунальної власності, транспорту та зв’язку

Шуляк Юрій Григорович – голова комісії

Шовть Юрій Анатолійович – заступник голови комісії

Деркач Анна Василівна – секретар комісії

Кузьменко Юрій Васильович

Кучміч Любов Єгорівна

Малюга Сергій Миколайович

 

Постійна комісія з питань регламенту, депутатської діяльності і етики, адміністративно-територіального устрою, взаємодії з органами місцевого самоврядування та засобами масової інформації

Зозуля Валентина Олександрівна – голова комісії

Скорик Борис Миронович заступник голови комісії

Кучерина Олександр Миколайович – секретар комісії

Чугай Федір Григорович

Гудим Дмитро Кирилович

Вілянський Петро Павлович

 

Постійна комісія з питань охорони здоров’я, освіти, культури, молоді і спорту, соціального захисту населення

Буняк Галину Миколаївну – голова комісії

Самаєва Руслана Павлівна – заступник голови комісії

Кутовий Іван Іванович – секретар комісії

Лужевський Олег Михайлович

Прядка Євгеній Миколайович

Шинкарук Сергій Миколайович

 

Лічильна комісія

Гаврись Валентина Борисівна

Волинська Людмила Андріївна

Кузьмеко Юрій Васильович

Кучерина Олександр Миколайович

Лайтар Едуард Григорович

 

Секретаріат

1.Самаєва Руслана Павлівна – голова комісії

2.Гаєнко Тетяна Вікторівна – заступник голови комісії

3.Зозуля Валентина Олександрівна