Селищний та сільські голови

 

Baryshivka

Вареніченко Олександр Павлович

Баришівська

baryshivka-rada@ukr.net

5-21-33,

5-23-47

5-24-01

5-45-41

ф. 5-14-91

Bziv

Казімірова Людмила Іллівна

Бзівська

bziv_rada@ukr.net

ф. 3-03-40

3-02-66

Veselynivka

Павлуш Юрій Петрович

Веселинівська

Veselynivka_sr@ukr.net

3-73-31

3-73-32

Voloshynivka

Макаренко
Лариса Вікторівна

Волошинівська

Voloshinivkarada@ukr.net

3-63-44

Gostrolucche

Галушко
Василь Андрійович

Гостролуцька

Silska_radahostrolucha@ukr.net

2-45-10

ф. 2-44-84

Dernivka

Ромас Віталій Миколайович

Дернівська

dernivka@ukr.net

ф. 5-13-28

 

Korzhi

Науменко
Віктор Іванович

Коржівська

korzirada@yandex.ua

2-22-90

ф. 2-22-02

Korniivka

Семененко
Андрій Вікторович

Корніївська

Kornijivska_s_r@ukr.net

ф. 3-22-99

Lechnivka

Христофорова
Галина Миколаївна

Лехнівська

L.rada@ukr.net

ф. 3-53-93

3-53-93

Lukashi

Рошко Василь Михайлович

Лукашівська

Lukashi.Golova@ukr.net

3-82-74

Lukjanivka

Бондар
Володимир Іванович

Лук’янівська

lukianivka.sr@gmail.com

3-92-69

Maskivci

Шостак
Василь Михайлович

Масківецька

20579858@rambler.ru

ф.2-33-95

 Morozivka

Морозівська

morozivkarada@meta.ua

ф. 2-53-18

Nedra

Деркач
Михайло Васильович

Недрянська

Silska@i.ua

3-53-94

 Paryshkiv

Секретар і виконуюча обовязки голови  Щербина Олена Федорівна

Паришківська

paryshkiv_rada@meta.ua

3-23-36

Pylypche

Мірошниченко Анатолій Васильович

Пилипчанська

pylypche@meta.ua

3-11-85

Peremoga

Рихлик Тетяна Миколаївна

Перемозька

Peremoga2109@ukr.net

3-43-42

ф.3-43-41

Podillja

Бойко
Павло Михайлович

Подільська

podillia-c_r@ukr.net

2-33-80

Rudnycke

Чорна
Марія Іванівна

Рудницька

Anna.razumeeva@gmail.com Rudsr28273@yandex.ru

3-92-67

Sadove

Ключка
Василь Миколайович

Садівська

Sadove.rada@ukr.net

2-02-95

Sezenkiv

Бойчук
Валентина Петрівна

Сезенківська

Ssr524@ukr.net

2-74-00

Selychivka

Кубрак Неоніла Петрівна

Селичівська

selychevka@ukr.net

2-16-95

 Selysche

Секретар і виконуюча обовязки голови Прядко Ольга Миколаївна 

Селищанська

Selysche_silskarada@ukr.net

2-82-88

Semenivka

Кочерга
Микола Миколайович

Семенівська

valentzh@ukr.net, semenivkabarrada@ukr.net

2-92-87

Jabluneve

Холявко Микола Петрович

Яблунівська

Yabluneve.silskarada@ukr.net

2-62-44

Jareshky

Дика
Тетяна Григорівна

Ярешківська

Yareshkivska.s.r@ukr.net

3-33-01