Загальна інформація

Повна назва: Комунальне підприємство Баришівської районної ради «Райводоканал».

Адреса: пров. Банний, 3, смт Баришівка, Київська область, 07500.

Електронна адреса: rkkpbar@yandex/ua

 

Без води неможливо забезпечити здоров’я та благополуччя населення. Вода має найважливіше значення для стабільного розвитку селища і збереження його природного середовища.

Комунальне підприємство Баришівської районної ради «Райводоканал» – підприємство з давньою історією та багатими трудовими традиціями, завжди з честю виконує поставлені завдання.

КП БРР «Райводоканал» надає життєвонеобхідні послуги з централізованого водопостачання та водовідведення смт Баришівка та 12 населеним пунктам Баришівського району, а саме: с. Борщів, с. Бзів,  с. Лукаші, с. Лук’янівка, с. Пасічна, с. Недра, с. Рудницьке, с. Садове, с.Селище, с. Сезенків, с. Семенівка, с. Ярешки. Послугами підприємства користуються населення: 6760 абонентів (14572 чол.), з них 5878 абонентів забезпечені лічильниками (13235 чол.); 55 бюджетних установ та організацій; 124 підприємства, установи та організації іншої форми власності.

КП БРР «Райводоканал» відповідає за забір, підйом води з підземних джерел водопостачання, очищення відповідно до вимог Технологічних регламентів, транспортування, подачу питної води споживачам згідно з вимогами Державних санітарних правил і норм 2.2.4-171.-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» з подальшим відведення стоків смт. Баришівка та с. Садове.

Водопостачання здійснюється з підземних джерел. До складу підземного водозабору входить 28 артезіанських свердловин і  середнім дебітом свердловини 20 куб. м/год., 24 башти “Рожновського”.

Загальна протяжність водопровідних мереж становить — 135 км. На водопровідній мережі встановлено 194 пожежних гідранти, 19 водозабірних колонок. Підземна вода проходить повний технологічний цикл очистки на Станції ІІ-го підйому води. Після очищення та знезараження подається у централізовані системи водопостачання.

Середньодобова подача води споживачам смт Баришівка – близько 1200 м3/добу.

Контроль за якістю питної води здійснюється Баришівським міжрайонним відділом лабораторних досліджень ДЕРЖАВНОЇ УСТАНОВИ “КИЇВСЬКИЙ ОБЛАСНИЙ ЛАБОРАТОРНИЙ ЦЕНТР ДЕРЖСАНЕПІДСЛУЖБИ УКРАЇНИ” відповідно до вимог ДержСанПіН 2.2.4-171-10 «Гігієнічні вимоги до води питної, призначеної для споживання людиною» від 16.07.2010 року».

Відведення стічних вод здійснюється через сім каналізаційно-насосних станцій (шість в смт Баришівка, одна в с. Садове). Протяжність каналізаційних колекторів становить — 45,15 км. Очисних споруд у КП БРР «Райводоканал» немає, тому каналізаційні стоки проходять очистку на очисних спорудах Березанського КП «Міськводоканал», ТОВ «СЕМКОР» (Шкірзавод), ПрАТ “Агрофірма “Березанська птахофабрика”. Завершується будівництво власних очисних споруд. Це складний комплекс інженерних споруд, устаткування і комунікацій, призначених для механічного та біологічного очищення стоків.

Контроль за якісним складом стічних вод здійснюється виробничою лабораторією м. Яготин  згідно з “Правилами приймання стічних вод  підприємств у комунальні та відомчі системи каналізації населених пунктів України”.

Очолює підприємство директор Олексюк Володимир Володимирович. Інженерною службою керує – головний інженер Ременюк Сергій Олексійович.

На підприємстві працює 71 спеціаліст своєї справи, які щоденно цілодобово забезпечують своїх абонентів якісними послугами. Чимало працівників підприємства за відмінну працю відзначені почесними грамотами, подяками Київської облдержадміністрації, Баришівської райдержадміністрації та Баришівської районної ради. Саме ці люди, кожен на своєму посту, роблять нелегку і непомітну, але таку потрібну роботу. Ветерани праці охоче передають набутий досвід молодому поколінню водопровідників.

Сьогоднішній день вимагає від підприємства прийняття нових управлінських рішень у галузі водозабезпечення, водовідведення і ресурсозбереження, застосування новітніх технологій та інновацій.  

Вода – наше спільне і безцінне багатство.