26 лютого 2020 року у Великій залі адмінбудівлі Баришівської районної державної адміністрації відбулося розширене засідання Громадської організації «Партнерське об’єднання Баришівка-Пуллах-Березань». У заході взяли участь члени Правління організації та її члени, голова Баришівської райдержадміністрації Зозуля В.О., голова Баришівської районної ради Гуменюк В.А.

Відкрив засідання голова партнерського об’єднання Скорик Борис Миронович, який підбив підсумки  про пророблену роботу  всієї організації за 2019 рік.  Потім член  Ревізійної комісії Шевчук А.О. прозвітувала перед присутніми про  використання коштів організації  (членських внесків) за минулий рік.

Цікавим був звіт члена громадської організації та заступника головного лікаря Баришівської ЦРЛ Волокити Л.В. про реалізацію медичного проекту, (який був реалізований протягом 2018-2019 років) учасником якого вона була особисто. Голова районної ради В.А.Гуменюк доповнив розповідь про  медичний проект. Також розповів про тісну співпрацю партнерського об’єднання   з німецьким товариством Engagement Global, яке заохочує підтримку побратимських зв’язків між українськими та німецькими містами. Наголосив, що на цьому співпраця партнерського об’єднання з міжнародними організаціями не завершується, це тільки старт для спільного втілення нових міжнародних проектів та ідей.

Наостанок  секретар партнерства Лобунець Д.П. ознайомила присутніх із примірним планом  прийому делегації з Пуллаха з нагоди відзначення  30-річчя дружби між громадами Баришівки і Пуллаха, що відбудеться  в середині травня 2020 року.

Виконавчий апарат районної ради