28 лютого 2019 року  голова Баришівської районної ради Володимир Гуменюк провів нараду за участі Баришівського селищного голови Вареніченка О.П., керуючої справами виконавчого комітету Баришівської селищної ради Нестерової О.М., в.о. начальника відділу освіти, молоді та спорту Баришівської селищної ради Бойко О.М., в.о. начальника управління освіти, молоді, спорту Баришівської райдержадміністрації Гапич С.Б.,головного лікаря КНП «Баришівська ЦРЛ» Баришівської районної ради Буняк Г.М., завідуючої інформаційно-аналітичним відділом КНП «Баришівська ЦРЛ» Баришівської районної ради Недашківської В.М., головного лікаря КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівської районної ради Ковриги П.О., головної медсестри КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівської районної ради Грищенко Р.М. з питань імунопрофілактики дитячого населення Баришівського району.

За минулий 2018 рік профілактичним щепленням охоплено  в середньому 80%  дитячого і дорослого населення. Проведено 10 239 щеплень при обсязі 12 743. Проте, в залежності від отримання  та забезпеченості вакцинами, показники виконання профілактичних щеплень різняться. Так, найнижчий показник проведення щеплень серед різних вікових груп дітей по Баришівці.

Тому, в рамках обговорення проблематики визначено коло завдань, як медичним працівникам, так і освітянам, які на першому етапі  полягають в інформаційно – роз’яснювальній роботі серед батьків. Для проведення щеплення дітям батьки мають надати інформаційну згоду. На другому етапі – виконання вимог, зазначених у ст.15 Закону України «Про захист населення від інфекційних хвороб».

К.Гордієнко, начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради