09 вересня 2019 року начальник організаційного відділу виконавчого апарату районної ради Катерина Гордієнко взяла участь у засіданні робочої групи з вивчення пропозицій для внесення змін до перспективного плану формування територій громад Київської області. Робоча група утворена розпорядженням  голови Київської обласної ради з метою підготовки і презентації проєкту змін до перспективного плану формування територій громад Київської області з подальшим винесенням на пленарне засідання сесії Київської обласної ради.

На території  Баришівського району утворено дві територіальні громади: Баришівську і Березанську, та залишились дві сільські ради: Семенівська і Яблунівська, які функціонують самостійно. На засідання робочої групи також запрошено представників Баришівської селищної ради, Березанської міської ради, Семенівського і Яблунівського сільських голів.

Розпочав засідання голова Київської облдержадміністрації М.Бно-Айріян, який наголосив на проведені роботи по  завершенню процесу децентралізації, які покладаються згідно законодавства на обласні адміністрації та ради, і зауважив, що він не погодить перспективний план, якщо сформовані громади не будуть спроможними. Продовжив засідання робочої групи заступник голови Київської обласної ради Я.Добрянський, який сказав, що утворені громади Баришівська і Березанська є спроможними і будуть включені до перспективного плану  формування територій громад Київської області. Далі надали слово Семенівському та Яблунівському сільським головам. Адже, по перспективному плану  Семенівська  і Яблунівська сільські ради входять до складу Березанської об’єднаної територіальної громади,  сільські ж голови висловились за приєднання до Студениківської об’єднаної територіальної громади.

Проте,  Семенівська та Яблунівська сільські ради  ще  не розпочали процедуру приєднання ні до Березанської громади, ні до Студениківської громади. Тому, заступник голови Київської облради Я.Добрянський зазначив, що Семенівська та Яблунівська сільські ради мають добровільно визначитися  до якої громади приєднуватися та подати документи до обласної ради до кінця жовтня цього року.   В разі не виконання зазначених вимог, то рішення щодо приєднання Семенівської та Яблунівської сільських рад буде приймати Кабінет Міністрів України.

Оргвідділ Баришівської  районної ради