Шановні жителі Баришівського краю!

Від щирого серця вітаємо із Днем Державного Прапора України та величним святом – Днем незалежності України!

Державний Прапор – як символ свободи, єднання та слави нашої країни – уособлює усі прагнення та надії українського народу на краще майбутнє. Мить, коли піднімається Прапор України та звучить Державний Гімн – це момент піднесення, що сповнює серця гордістю за рідну країну, натхненням, бажанням жити і працювати на її благо. Тож нехай синьо-жовтий стяг і надалі спонукає на нові подвиги заради своєї Батьківщини.

Роки незалежності стали випробовуванням для українців на зрілість, мудрість та стійкість життєвих принципів. Цей день став новою точкою відліку в житті  українців, дав почуття самоствердження, відчуття волі та суверенності. Творення держави – її сьогодення і майбутнього – наш спільний обов’язок.

З нагоди свят щиро бажаємо стабільності та успіхів. Нехай мир і злагода панують у нашому спільному домі. Нехай серця наповнюються гордістю за нашу державу, прагненням до єдності та порозуміння, а плідна праця буде надійною запорукою щасливого майбутнього!

З повагою  Керівництво та виконавчий апарат районної ради