9 травня, на Меморіалі  Слави, що в центрі містечка Баришівка, відбувся мітинг реквієм «Довіку у серцях героїв, навіки  в пам’яті людей…» на честь 74  річниці Перемоги над нацизмом у Другій світовій війні, Дня пам’яті та Примирення.

У заході взяли участь голова  Баришівської районної державної адміністрації О.А.Левченко, голова районної ради В.А.Гуменюк, голова селищної ради О.П.Вареніченко, ветерани, учасники АТО, учні навчальних закладів Баришівки, керівники структурних підрозділів РДА, трудові колективи установ та організацій селища, громадськість. Розпочався захід виконанням Державного Гімну України.  Хвилиною     мовчання та покладанням квітів до Меморіалу Слави учасники заходу вшанували пам’ять загиблих у роки Другої світової війни, а також полеглих у наші дні за незалежність нашої держави на сході України.

«Схиляємо голови перед подвигом тих, чиєю кров’ю й потом здобута перемога над сильним та жорстоким ворогом. Завжди пам’ятаймо про військову доблесть і героїзм наших визволителів. Ми, народ, який пережив не одне лихоліття, знаємо високу ціну миру. На  жаль,  життя дітей, онуків і правнуків колишніх захисників Вітчизни сьогодні затьмарено страхіттям війни на сході України. Нащадки солдатів минулої війни виборюють право на свою свободу і незалежність, мир і спокій для кожного з нас. Війни мають раз і назавжди бути засудженими і мають залишитися у минулому!» – наголосив у своїй промові голова районної ради В.А.Гуменюк. Також очільники району побажали усім присутнім міцного здоров’я, добробуту, довгих років щасливого життя під мирним небом незалежної України.

Ведучі  урочистого мітингу проникними, хвилюючими словами доносили до присутніх священну пам’ять про героїв, що полягли на фронтах  світової війни. Емоційно й зворушливо лунали українські  пісні та  патріотичні вірші у виконанні учнів музичної школи.

На завершення заходу переможець  сьомого сезону Національного телевізійного конкурсу «Голос країни» – священик Української православної церкви з міста Березань протоієрей Олександр Клименко виконав кілька пісень. Лейтмотивом виступу священика була проповідь любові до Бога і до ближнього,  тому що наше життя настільки безцінне, що жодну його хвилину не можна витрачати на ненависть і злобу.

Виконавчий апарат районної ради