1 жовтня 2017 року в місті Ірпінь відбувся обласний фестиваль – конкурс духових оркестрів « Сурми Київщини», в якому приймав участь і Зразковий дитячий духовий оркестр « Консонанс» ( керівник Стомаченко Віктор Олексійович) Коржівського будинку культури. За конкурсною програмою оркестр мав виконати дві музичні композиції та два сольних номери. Не звертаючи увагу на прохолодну погоду, оркестр відмінно виступив на конкурсі. Всі виконавці отримали дипломи, але коржівчани змогли привести ще одну нагороду – квартет у складі : Андрій Ломов, Владислав Свірський, Даніїл Сліпченко та Руслан Трофіменко стали Лауреатами 1-го ступеню в номінації « Сольні виконавці».

Приємно відчувати підтримку сільського голови Науменко Віктора Івановича, який допоміг знайти кошти і домовитись про автобус для поїздки на фестиваль. Велика подяка дирекції ПАТ « УІФК-Агро»  в наданні фінансової допомоги (виділено кошти на оплату автобуса) для поїздки до міста Ірпінь.

Віра у свої сили, можливості і талант зробили свою справу. Коржівчани вже в котре доводять, що «… музика вічна», а підтримка всієї громади допомагає і надихає маленьких музикантів « творити чудо, яке називається МУЗИКА».

Зав.бібліотекою – філією №12 с. Коржі Лапа Т. І.