Прийміть щирі вітання з Днем місцевого самоврядування – державним святом, що підкреслює велику значущість існування цього важливого інституту місцевої демократії!

Це свято людей, яких обирає суспільство. Нехай розуміння і підтримка земляків завжди надають вам впевненості долати перешкоди і досягати бажаних результатів навіть у найскладніших ситуаціях. Хай професійність та досвід, творче ставлення до виконання своїх обов’язків сприяють розбудові й розвитку Баришівщини.

Бажаю мужності і нових здобутків у нашій нелегкій і відповідальній праці, міцного здоров’я, витримки, оптимізму, родинного благополуччя та здійснення всіх наших життєвих планів і сподівань!

З нагоди свята, шановні працівники органів місцевого самоврядування прийміть слова вдячності за вашу натхненну працю.

Нехай цей урочистий день додасть усім нам сил і наснаги на добрі справи, впевненості у майбутньому нашої держави, порозуміння і єдності задля добра і благополуччя Українського народу.

З повагою Голова районної ради Володимир Гуменюк