Підготовка Семенівської ЗОШ І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області до початку навчального року знаходиться на постійному контролі  засновника – районної ради.

На 45 сесії районної ради, засідання якої відбулось  22 травня цього року, рішенням  ради для проведення  ремонтних робіт каналізаційної  системи  Семенівської ЗОШ  виділено 170 800 гривень, а на 46 сесії районної ради 30 липня для поточного ремонту покрівлі котельні  виділено 199 315 гривень. Ремонтні роботи каналізаційної системи проводить  ФОП Бишовець А.В., а ремонт даху котельні – КП «Баришівкатепломережа».

05 серпня цього року  заступник голови районної ради Богдан С.І. здійснив інспектування  ремонтних робіт як внутрішніх вбиралень на першому та другому поверхах закладу освіти так і покрівлі котельні.

Отже, ремонт каналізаційної системи в стадії завершення – 10 серпня здача об’єкта, а ремонт покрівлі котельні тільки розпочато. Але вже на даху покладено мауерлат і виставлено крокви.

Катерина Гордієнко, начальник організаційного відділу  виконавчого апарату районної ради