318-9 грудня 2016 року у м.Київ відбувся тренінг на тему «Планування та розробка проекту»  у рамках проекту «Партнерство з містами України», що впроваджує німецьке товариство Engagement Global та Сервісна служба «Громади в єдиному світі» (SKEW) за дорученням і фінансової підтримки Федерального міністерства економічної співпраці та розвитку Німеччини. Зокрема консультантанти   з управління проектами Компанії «Технології управління Спайдер Україна» Олена Шарова   та Сергій Чекалов провели тренінг «Управління проектами: основні інструменти».

31

Тренінг  орієнтований на фахівців  українських територіальних громад, які відповідають за питання співпраці з німецькими партнерськими територіальними громадами та в подальшому будуть працювати над  розробкою спільних проектів.

Під час заходу учасники отримали знання та навички  стосовно формування основних цілей, заходів  і очікуваних результатів проектної ідеї, написання/підготовки проектної заявки, розробки бюджету, управління процесом реалізації  спільного проекту тощо.

Участь у тренінгу взяв голова Баришівської районної ради Володимир Гуменюк, який презентував Проект «Вчителі».

Комунальні партнерства з містами України

Тренінг з питань проектного менеджменту

32

33