На підставі пункту 7 статті 46 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», ст. 41 Регламенту Баришівської районної ради VII скликання, затвердженого рішенням сесії районної ради № 32-02-07 від 22.12.2015 року:

І. Скликати позачергову тридцять шосту сесію Баришівської районної ради VIІ скликання 25 січня 2019 року в адмін. приміщенні за адресою: смт Баришівка, площа Миру, 1.

ІІ. На розгляд позачергової тридцять шостої сесії Баришівської районної ради VIІ скликання винести такі питання :

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 22 грудня 2018 року № 836-34-07 «Про районний бюджет Баришівського району на 2019 рік».
  2. Про виконання делегованих повноважень Березанською міською радою щодо медичного обслуговування населення Баришівського району за 2018 рік та делегування повноважень Березанській міській раді щодо медичного обслуговування населення Баришівського району на 2019 рік.
  3. Про призначення на посаду директора Яблуневої загальноосвітньої школи І-ІІІ ступенів Баришівської районної ради Київської області Нечипорук І.В.
  4. Про звільнення з посади завідувача районного методичного кабінету Баришівської районної ради Київської області Бойко О.М.
  5. Про затвердження актів з приймання – передачі рухомого та нерухомого майна спільної власності територіальних громад сіл, селища Баришівського району у комунальну власність Березанської міської ради.
  6. Різне.

ІІІ. Виконавчому апарату районної ради оприлюднити дане розпорядження на офіційному сайті Баришівської районної ради.

Голова районної ради  В.А. Гуменюк