У травні 2020 року Баришівський район та громада м.Пуллах  будуть відзначати 30-річчя  від дня підписання Договору про партнерські стосунки та тісну дружбу.

На засіданні правління Партнерського об’єднання було обговорено ряд питань щодо підготовки до святкування. Одним з них було   встановлення нового Травневого дерева на центральній площі смт.Баришівка, як символа тривалої дружби між двома народами. Вже розпочалися підготовчі роботи по встановленню Травневого дерева,  зокрема вирізано найстрункішу ялину у Бакумівському лісі Баришівського лісництва. Наразі проводяться роботи по підготовці деревини відповідно до баварської методики.   Українські фахівці дотримуються усіх рекомендації та порад німецьких друзів.  У майбутньому  дерево розфарбують у біло-блакитний кольори баварського прапора,  на якому будуть закріплені герби Баришівки і Пуллаху та інші  зображення українських та німецьких традицій.

Урочисте відкриття   пам’ятного знаку відбудеться під час урочистостей у середині травня 2020 року на центральній площі Баришівки.

До речі,  попереднє Травневе дерево, що було встановлене на 20-річний ювілей дружби, було окрасою нашого містечка 10 років поспіль.

Виконавчий апарат районної ради