6 лютого 2020  року на базі Баришівської центральної районної лікарні була проведена міжрайонна науково-практична конференція за фахом хірургія «Новітні хірургічні напрямки в сучасній медицині» для спеціалістів Баришівської, Броварської, Бориспільскої,  Яготинської, Згурівської ЦРЛ  та Березанської міської лікарні.

Голова районної ради Гуменюк В.А. та  головний лікар Баришівської ЦРЛ спільними зусиллями створюють умови для якісного лікування хворих, поєднуючи сучасні технічні можливості та досвід спеціалістів у різних галузях. Молоді та амбітні керівники докладають зусиль для покращення умов надання медичної допомоги, використовуючи отриманий міжнародний досвід.

Залучення адміністрацією лікарні викладачів до проведення конференції це один із варіантів безперервного медичного навчання.
Доповідачами конференції виступили представники НМАПО імені П.Л. Шупика, зокрема:

професор кафедри хірургії та проктології Кебкало А.Б з темою «Проблемні питання та перспективи розвитку хірургічної служби Київської області»;

асистент кафедри Рейті А.О  з темою «Сучасні підходи до лікування ожиріння та цукрового діабету»;

професор кафедри хірургії №2 НМУ імені О.О. Богомольця Теплий В.В. з темою «Корекція косметичних дефектів»;

доцент Сидоренко Р.О. з темою «Малоінвазивні технології в лікуванні захворювань органів черевної порожнини»;

аспірант кафедри Корольова Х.О. з темою  «Малоінвазивні технології в лікуванні захворювання вен».

Адміністрації Баришівської центральної районної лікарні бажаю так тримати та не збавляти набраних обертів!

Професор кафедри хірургії та проктології  Кебкало А.Б.