15 травня більше 200 учасників з України, Німеччини та Франції зібрала гостинна Полтава на Перший Міжнародний форум Інтегрованого розвитку міст «Планування та фінансування міської інфраструктури».

Сьогодні інтегроване планування є запорукою успішної розбудови майбутніх українських громад. На панельних дискусіях спілкувалися про фінансування Інтегрованого розвитку, про вимоги часу та зміни у підходах до управління містами. Вивчали кращі практики від міжнародних експертів щодо інфраструктури нової економіки та реалізації занедбаних промислових зон. Знайомимося з новими викликами соціальної, рекреаційної та транспортної інфраструктури.

Полтава обрала шлях в довгострокове майбутнє, відповідно до сучасних принципів ефективного планування міського розвитку. Спираючись на глибокий аналіз усіх сфер життєдіяльності міста та прогнози майбутнього, вперше розроблено стратегічний план розвитку Полтави до 2030 року. Це напрям реальних дій, які допоможуть задовольнити потреби мешканців у комфортному, безпечному проживанні та пересуванні, забезпеченні роботою, здоровому та привабливому середовищі, повноцінному відпочинку.

Протягом останніх двох років, Полтавська міська рада спільно з командою українських та міжнародних експертів, місцевими представниками бізнесу, науки, громадськості та небайдужими громадянами працювали над Концепцією інтегрованого розвитку «Полтава 2030» яка включає 62 проекти вміщених в 900 сторінок ґрунтовного тексту. Понад 15 тисяч мешканців разом розробили шляхи розвитку міста.

Від того, наскільки кожен з нас буде небайдужим та активним, залежить майбутнє і нашої громади. Нам потрібно теж розробити аналогічну Концепцію яка відкриє нові можливості для сталого розвитку громади, розвитку простору за сучасними стандартами якості.

Концепція інтегрованого розвитку міста «Полтава 2030» розроблено з владою та громадою. Участь громадян – важливий чинник успішності та розбудови ефективного місцевого партнерства між усіма зацікавленими сторонами.

Тільки разом зможемо досягнути бажаних успіхів. Бо сильні громади – це сильна країна, стабільність, щасливе майбутнє наших дітей.