Відповідно до Порядку проведення конкурсу на зайняття посади керівників комунальних закладів охорони здоров’я, що перебувають  у спільній власності територіальних громад сіл, селища Баришівського району, управління якими здійснює районна рада, затвердженого рішенням районної ради від 22.12.2018 року № 842-34-07, 8  лютого 2019 року відбувся конкурс на посаду головного лікаря Комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівської районної ради Київської області. До участі у конкурсі допущено два претенденти на  вищезазначену посаду, членами конкурсної комісії заслухано їх конкурсні пропозиції. За результатами конкурсу переможцем визнано  Ковригу Павла Олександровича, за його кандидатуру проголосували одноголосно всі дев’ять членів комісії.

Виконавчий апарат районної ради