12 серпня цього року голова Баришівської районної ради Володимир Гуменюк провів робочу нараду з питань  функціонування комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівської районної ради Київської області, у роботі якої взяли участь головний лікар та головний бухгалтер КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівської районної ради Київської області

Коврига П.О. та Дудка О.М., заступник начальника управління фінансів Баришівської райдержадміністрації Куда Л.В. В ході обговорення порушено ряд важливих питань будівництва Лехнівської медамбулаторії, зокрема: фінансові придбання, контроль технічних норм дотримання будівельних робіт,  благоустрій прилеглої території  та господарські питання.

Головний лікар КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Баришівської районної ради Київської області Коврига П.О. доповів про стан підготовки закладів медицини первинної ланки до опалювального  сезону, про вирішення проблем у роботі невідкладної медичної допомоги. Учасниками наради   опрацьовано механізм виділення коштів для жителя села Семенівки на відшкодування ліків  після операції по заміні клапана серця.

Катерина Гордієнко, начальник організаційного відділу виконавчого апарату Баришівської районної ради