Дорогі юні друзі!

У перший літній день в Україні, як і у всьому світі, відзначають добре і радісне свято – Міжнародний день захисту дітей.

Дитинство – це чудова пора сподівань на прекрасне життя та здійснення мрій. Шановні дорослі! Зігріймо теплом свого серця, увагою і ласкою юних співгромадян. Діти – наш найдорожчий скарб, наша радість.

Любі діти! Ви – майбутнє нашої держави, яке формується у сьогоденні. Тож наполегливо оволодівайте знаннями, творчо мисліть, розвивайте свої здібності, щоб стати гідним громадянином України.

Ми, дорослі, віримо, що ви знайдете своє покликання у житті, той єдиний вірний шлях, і Батьківщина, батьки, які дали вам життя, будуть пишатися вами.

Зичимо вам, хлопчики та дівчатка, міцного здоров’я, успіхів, радісного та змістовного відпочинку під час літніх канікул!

Керівництво та виконавчий апарат районної ради